וילונות ונציאנים

וילון ונציאני הנקרא גם תריס ונציאני ניתן למצוא במגוון חמרים חזקים במיוחד. קיים וילון ונציאני מאלומיניום, מקובל למצוא אותו גם במשרדים מפוארים וגם בבניה ציבורית, וקיים גם וילון ונציאני מעץ, שהוא פיתוח של התריס הונציאני מאלומיניום, אך השלבים שלו עשויים מעץ טבעי או סינטתי והיום הוא מוצר עיצובי וחדשני בבתים רבים.

וילון ונציאני אלומיניום
מוצר ותיק בתחום מוצרי הצללה אשר מקובל מאד לשימוש בבנייה הציבורית, משרדים וכו’.. ניתן לקבל ברוחביים של 50 מ”מ, 25 מ”מ ו16 מ”מ, במבחר רחב של צבעים וסגנונות. הפונקציונאליות של וילונות ונציאנים מאפשרת שליטה מלאה ברמת האור החודרת לחדר ובנוסף רוחב השלב מאפשר התקנה של המוצר בפרופילים צרים ומורכבים. תפעול חשמלי או ידני ע”פ בחירה.

תריס ונציאני עץ
מוצר שהתחיל את דרכו עם שלבי אלומיניום בבנייה הציבורית ועשה את דרכו אל הבתים בשלבים של עץ טבעי או סנטתי, כך הפך התריס הונציאני ממוצר פונקציונאלי משרדי למוצר עיצובי וחדשני המתאים לכל חלון וכל סגנון מהבנייה הציבורית ועד הפרטית. ניתן לקבל שלבים רחבים וצרים 25/50 לפי בחירה וצורך. תפעול חשמלי או ידני ע”פ בחירה.

וילונות זברה
וילונות זברה הן וילונות משפחת הזברות (סטרייפים). הנה משפחה המשלבת פתרונות הצללה יחד עם מענה דקורטיבי חדשני לקבלת שילוב מנצח המעניק לחלל מראה ייחודי במגוון רחב של צבעים וסגנונות. מוצר זה מחבר בין הצורך בשליטה ברמת הצללה להלבשת החדר במראה מיוחד וחדשני. משחק פשוט עם “התריסים” מאפשר שליטה מלאה בתאורה הטבעית. וילון זברה הוא מוצר שמאפשר רמות הצללה שונות (עד ההאפלה), בדים חסני אש עם תו תקן ישראלי ואפשרות להפעלה חשמלית או ידנית. וילונות זברה. פתרון מושלם לכל חלון.

וילון זברה, הוא וילון גלילה, המיועד להצללה ובנוי משתי שכבות של בד, שכבת בד שקופה ושכבת בד אטומה. בין שתי שכבות הבדים קיימת חפיפה, מה שמאפשר את ויסות כמות האור וכן את רמת ההסתרה או ההצללה.

וילונות דואט
וילון בד כפול בצורת אקורדיון, הניתן להסטה כלפי מעלה. מראה ייחודי אשר מעניק מראה רך ורגוע לחלל החדר ולחלון עצמו. מוצר זה מתאים במיוחד לשימוש בנישות, מגיע במגוון של בדים להצללה והאפלה בציפוי תרמי למניעת חום וחדירת קרני שמש. קיימות אפשרויות לשילוב האפלה והצללה בחלון אחד, כמו כן אפשרות לדואט בלגי המאפשר פתיחה של אותו וילון גם כלפי מטה וגם מעלה. ניתן לתפעול חשמלי או ידני ע”פ בחירה.