דלתות פרימיום

דלתות הזזה – הן הפתרון המושלם לחללים קטנים, המאפשרים ניצול מקסימלי של חלל החדר מבלי מגבלה של פתיחת דלת התופסת שטח. דלתות הזזה ייחודיות במגוון עיצובים-על וללא משקופים לצד עיצובן המרהיב, דלתות ההזזה ידידותיות למשתמש ונעות בקלות ובחופשיות על גבי מסילות באמצעות גלגלי אוקולון איכותיים.

דלתות נסתרות –  הינן אחד הפתרונות המתקדמים ביותר הקיימים כיום בעולם הדלתות. דלתות אלו משתלבות בקו אחיד עם הקיר, כאשר המשקוף מוטמע בתוך הקיר.
הגימור של הדלתות זהה לגימור הקיר כך שהדלתות מתמזגות עמו באופן מושלם. הדלתות מעוצבות בקו מינימליסטי ונקי יוצרות תחושה של מרחב פתוח.
כל הדלתות צבועות בצבע בסיס וניתן להזמינן במגוון צבעים ע”פ גווני RAL ולחלופין בחיפוי טפט או טיח אקרילי. ניתנות להתקנה על קירות גבס או קירות בלוקים.

דלת כיס -דלתות הזזה לכיס הינן פתרון אסתטי המאפשר ניצול מקסימלי של חלל הבית מבלי לפגום בעיצובו.
חברת לה פורטה מביאה אליכם דלתות הזזה לכיס של המותג היוקרתי. הדלתות בעלות העיצוב המרהיב יאפשרו לכם גמישות בעיצוב הבית ויעניקו גימור מושלם לכל חלל.

למה מערכת הזזה לכיס? מערכות ההזזה לכיס מהוות את הפתרון הנוח והיעיל ביותר לחסכון במקום וגמישות בעיצוב.

דלת אסם – דלתות הזזה מעץ מלא וגושני המעוצבות כדלתות אסם, הם דרך נפלאה לתת אמירה עיצובית עכשווית שמחוברת לטבע לעיצוב הבית או לעסק. לא ניתן להישאר אדיש למראה העץ עם מסגרת הברזל שמעלה לנו זכרונות מסרטים הוליוודיים – אז זהו היום גם אתם יכולים בין אם מדובר בדלת מעץ ממוחזר שעבר עיבוד והתאמה לצורך הפרויקט שלכם או עץ אקזוטי מחורשה באסיה או באמריקה עם השילוב בין רטרו למודרני אי אפשר להתווכח.

 

  • את הדלתות ניתן להתקין על כל מפתח סטנדרטי, עם או בלי משקוף
  • כל הדלתות מגיעות עם גימור לבחירת הלקוח לפי מניפת הצבעים
  • הדלתות מקובעות הן בחלקן העליון והן בחלקן התחתון
  • ניתן לשלב נעילה על הדלתות